KONST / Litografier / Litografi 13486604
nr 1348 6604
Litografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Mikael B, HC-upplaga (hors de commerce), oramat löst blad, bladets mått: 64x71 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:53:32
100 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)